Vyšlápnout kopec, projet trasu na kole, složit písničku, nebo třeba potěšit babičku, dědu či seniory v domovech důchodců. I takové aktivity můžete nyní dělat s Domem dětí a mládeže TREND Roudnice n. L. Roudnický domeček zahájil jaro s novým nápadem pro rodiny s dětmi s názvem „Výzva DDM TREND“. Každý týden se na facebookové stránce domečku objevují nové podněty […]

Vyšlápnout kopec, projet trasu na kole, složit písničku, nebo třeba potěšit babičku, dědu či seniory v domovech důchodců. I takové aktivity můžete nyní dělat s Domem dětí a mládeže TREND Roudnice n. L.

Roudnický domeček zahájil jaro s novým nápadem pro rodiny s dětmi s názvem „Výzva DDM TREND“. Každý týden se na facebookové stránce domečku objevují nové podněty pro děti. Nejen, že všem pomohou lépe překonat zdlouhavé období omezení kontaktů, ale dá se při nich i něco vyhrát.

Roudnické děti si mohou vyzkoušet, co dovedou, zasoutěžit si a ještě potěšit sebe a své okolí. Při plnění výzvy mohou usilovat nejen o prvenství v podobě nejoriginálnějšího splnění výzvy, ale také o slevu na kroužky v příštím školním roce.

3 výzvy týdně

Výzvy budou v každém týdnu tři a potrvají vždy od pondělí do neděle. Jejich zadání bude zveřejněno na facebookové stránce Dům dětí a mládeže TREND. V každé výzvě bude vždy jeden účastník oceněn za způsob plnění výzvy a jeden účastník bude vylosován. Z těchto postupujících bude každý týden vylosován jeden účastník, který dostane poukázku na 50% slevu na kroužek dle svého výběru ve školním roce 2021/2022.

Fantazii se meze nekladou a čím originálnější a poctivější bude váš nápad či výkon, tím máte větší šance na výhru. Můžete plnit i více výzev naráz. Nezapomeňte však nikdy na bezpečnost a vše dělejte v pohodě a s radostí!

Své výsledky posílejte na e-mail vyzva.ddmtrend@seznam.cz. Už se na vaše nápady, výrobky a výkony v našem domečku těšíme!

Zdeňka Fillerová Studená, DDM TREND Roudnice n. L.