Dům dětí a mládeže TREND nabídl v novém školním roce celkem 98 zájmových útvarů pro děti, žáky, studenty a dospělé. Téměř všechny aktivity začínají v polovině září. Nyní přicházejí všichni účastníci na své kroužky, do kterých se zapsali. Někteří poprvé, na zkoušku, někteří již několikátým rokem a s jasným očekáváním. Jako obvykle je velký zájem […]

Dům dětí a mládeže TREND nabídl v novém školním roce celkem 98 zájmových útvarů pro děti, žáky, studenty a dospělé. Téměř všechny aktivity začínají v polovině září.
Nyní přicházejí všichni účastníci na své kroužky, do kterých se zapsali. Někteří poprvé, na zkoušku, někteří již několikátým rokem a s jasným očekáváním.
Jako obvykle je velký zájem o keramiku, vaření, hru na hudební nástroje, mažoretky a různé sportovní aktivity pro malé i větší děti. Mezi novými kroužky zaznamenal velký ohlas kroužek Youtuberů.

DDM letos na poptávku rodičů rozšířil nabídku kroužků pro předškolní děti. Sportovní hry s názvem Lvíčata se musely pro velký zájem rozdělit hned do tří skupin. Dále ke stávajícímu tanečnímu kroužku Motýlci přibyli ještě pohybově-dramaticky ladění Broučci a také Hudební hrátky. V nabídce jsou samozřejmě i mažoretky a dále kroužky Budoucí prvňáček a Malování s fantazií.

Zbývající volná místa v kroužcích

Z hudebně-dramatických kroužků se nově otevírají dvě skupiny Ukulele a dva divadelní zájmové útvary pro školáky s názvem Veselá scéna a Divadelní partička. Ve všech těchto nových kroužcích jsou ještě volná místa. Pár jich zbývá také na Kytaře a Keyboardu.
Z výtvarných činností si žáci mohou ještě vybírat z Malování s fantazií, Klubu Šikula, Korálkování a drátování či Patchworku. Poslední volná místa jsou také na keramice, která byla letos rozšířena na devět skupin.
Velký zájem je rovněž o technické kroužky. Beznadějně jsou již obsazeny Lego kroužky a Digifoto, místa jsou však ještě na Modelářích, kteří byli v letošním roce také rozšířeni o dvě skupiny.
Ke sportovním aktivitám je také možné se ještě zapsat. Volná místa jsou na Florbalu, Lehké atletice, Sportovních hrách, Vybíjené nebo na kroužku Švihadel, který byl také rozdělen na dvě skupiny. Poslední místa jsou v úterní skupině Lvíčat.

Díky podpoře jsou nízké ceny

DDM Trend je jako školské zařízení podporováno státem a jako příspěvková organizace Města Roudnice n. L. také z prostředků města. I díky tomu může udržet kvalitu a dostupnost zájmového vzdělávání. Ceny kroužků zůstaly letos na stejné úrovni jako doposud, tzn. od tří set korun za pololetí.
Více informací se dozvíte osobně či telefonicky na recepci v DDM.