Týden plný dobrodružství, kamarádství a zážitků čeká na děti z tábora DDM TREND s názvem Pevnost Boyard 2022. V nádherném prostředí Tvrze Holešice, která se nachází u vodní nádrže Orlík se bude konat letošní výjezdní tábor pro děti od 8 do 14 let. Rekreační středisko uprostřed přírody s vynikajícím zázemím pro pořádání letního tábora jsme vybrali nejen pro jeho […]

Týden plný dobrodružství, kamarádství a zážitků čeká na děti z tábora DDM TREND s názvem Pevnost Boyard 2022.

V nádherném prostředí Tvrze Holešice, která se nachází u vodní nádrže Orlík se bude konat letošní výjezdní tábor pro děti od 8 do 14 let. Rekreační středisko uprostřed přírody s vynikajícím zázemím pro pořádání letního tábora jsme vybrali nejen pro jeho polohu na samotě, vedle lesa a v blízkosti vody, ale také pro zdejší podmínky, poskytující dětem nerušené a komfortní trávení volného času.

 

Součástí Tvrze Holešice je samostatná chatičková osada s vlastním sociálním zařízením. Vše je zde čisté, upravené a v dobrém stavu. Tato osada by měla sloužit pouze pro potřeby tábora.

Stravování bude zajištěno ve tvrzi, kde je prostorná restaurace s velkou pergolou. Vaří zde domácí kuchyni, a tak se děti mohou těšit na klasická jídla, na která jsou zvyklé. Snídaně probíhají ve formě švédského stolu, kdy si každý může vybrat, co chce. V restauraci jsou dále k zakoupení různé chuťovky, limonády, nanuky apod.

 

Sportovní a oddílové aktivity budou kromě okolní přírody probíhat v zařízení tvrze, jako jsou volejbalové hřiště, louka na minikopanou, prostorná tělocvična s trampolínami a dalším vybavením.

Koupat se budeme na soukromé pláži v zátoce přímo pod tvrzí nebo v blízkém kempu Radava, kde jsou k dispozici kromě jiného dětské atrakce.

Na děti čeká spousta táborové zábavy, ať už jde o hlídky na věžích tvrze, zpívání u táboráku nebo noční hru spojenou se získáváním bodů do celotáborové hry. Kromě denních táborových aktivit budou připravené oddílové hry a soutěže a celodenní výlet lodí na hrad Zvíkov, s příjemnou procházkou do zvíkovského podhradí.

 

Hlavním tématem celého tábora bude Pevnost Boyard. Na toto téma bude připravena celotáborová dobrodružná hra. Na děti čekají sportovní, kreativní, individuální i týmové výzvy, za které budou získávat indicie, klíče a mince pro svou skupinu. Chybět nebude soupeření s Otcem Furou, ani jeho hádanky. Ve velkém finále si děti otevřou vstup do pokladnice a naberou mince, které v závěru smění za skutečné odměny – hračky, školní potřeby a další drobnosti pro radost.

Celý tábor potrvá šest dní, v ceně je zahrnuto ubytování, strava, doprava a celodenní výlet na Zvíkov. Personální zajištění a program tábora jsou financovány z prostředků DDM TREND. Na odměny pro děti a další drobnosti sháníme dárce a sponzory, budeme tedy rádi za případnou podporu.

Chcete dát děti na náš tábor? Rezervujte si místo v recepci DDM. Přečtěte si táborový řád, pravidla tábora a vyplňte přihlášku. Jste-li rozhodnuti, prosíme, neváhejte. Ubytovatel čeká na rezervaci termínu.

Na týden plný dobrodružství se těší zaměstnanci DDM TREND

 

Fotogalerie a informace o ubytování a táboře:

www.tvrzholesice.cz

Tábor pevnost Boyard 2022 prezentace