V průběhu měsíce srpna jsme v domečku opět měli napilno. Děti a učitelé měli prázdniny či tábory a do práce se pustilo vedení DDM společně s provozními pracovníky. Kromě generálního úklidu a výmalby části prostor Jsme zvládli opět pár technických vylepšení. Jak mnozí z vás vidíte, vylepšujeme webové stránky. Buďte trpěliví, informace postupně doplňujeme. Zároveň připravujeme vše nové […]

V průběhu měsíce srpna jsme v domečku opět měli napilno. Děti a učitelé měli prázdniny či tábory a do práce se pustilo vedení DDM společně s provozními pracovníky. Kromě generálního úklidu a výmalby části prostor Jsme zvládli opět pár technických vylepšení.

Jak mnozí z vás vidíte, vylepšujeme webové stránky. Buďte trpěliví, informace postupně doplňujeme.

Zároveň připravujeme vše nové z hlediska provozu – zejména náš školník-údržbář má po celý srpen plné ruce práce.

Z důvodu zvýšené vlhkosti jsme pořídili vysoušeč pro keramickou dílnu. Dále nás zde čekala výmalba a opětovné připevnění regálů. Teď už jen vrátit milion tvůrčích nezbytností na své místo – nelehký úkol naší keramičky.

Na WC byly pořízeny nové dveře s bezpečnostním rozetovým kováním pro větší pohodlí a soukromí uživatelů. Nečekaně nás potrápilo kanalizační potrubí ve sklepě, které jsme řešili v režimu havárie. Závadu rychle a účelně opravili zaměstnanci Roudnických městských služeb, kterým tímto děkujeme.

Velkou radost budou mít v novém školním roce naši kuchtíci. V Kuchyňce pro žáky jsme instalovali tolik potřebný odsavač par a připojili myčku nádobí, která pro nás znamená hygieničtější provoz a také více času na samotné vaření.

Posledním úkolem jsou nástěnky na chodbě. Kvůli štukové výzdobě chodby nemůžeme zakoupit běžné nástěnky, proto musíme nové znovu vyrobit. Namísto stávajících polystyrenových ploch, které nám mladí návštěvníci doslova zdevastovali, budou umístěny nové panely potažené plátnem.

Upozorňujeme, že kdo je bude ničit, dostane od školníka přes ústa! J