V současné době DDM připravuje novou nabídku zájmových útvarů. Na webových stránkách bude průběžně aktualizován přehled kroužků, a to až do 1.září, kdy bude zahájen zápis žáků. Rozvrh na příští školní rok bude tvořen stávajícími i novými zájmovými útvary. Některé kroužky rozšiřujeme, jiné slučujeme či rušíme s ohledem na zájem účastníků a personální možnosti. Kroužky budou jako […]

V současné době DDM připravuje novou nabídku zájmových útvarů. Na webových stránkách bude průběžně aktualizován přehled kroužků, a to až do 1.září, kdy bude zahájen zápis žáků.

Rozvrh na příští školní rok bude tvořen stávajícími i novými zájmovými útvary. Některé kroužky rozšiřujeme, jiné slučujeme či rušíme s ohledem na zájem účastníků a personální možnosti.

Kroužky budou jako obvykle od poloviny září do poloviny června, a to pouze ve dnech školního vyučování. Výuka bude realizována v období od 12.září do 16.prosince 2022 a od 2.ledna do 16.června 2023. Ve zbývajících týdnech probíhají náhradní hodiny nebo jsou připravovány a realizovány naše další činnosti (příležitostné akce, tábory aj. )

Prosíme, při přihlášení dětí čtěte aktuální vnitřní řád, který bude zveřejněn v posledním srpnovém týdnu.

Bohužel ani nám se nevyhne zdražení, neboť stoupají ceny energií, služeb i materiálu. V případě, že na zájmový kroužek pro své dítě nemáte finanční prostředky, obraťte se na nás včas, vše diskrétně probereme a třeba bude možnost využít podpory státu či nadace.