Dům dětí a mládeže TREND Roudnice n. L. již připravil kroužky na nový školní rok. Nabídka je přístupná na webových stránkách. Zápis začne 1.září. Jako tradičně v první školní den se mnoho žáků vydá rovnou ze školy do domu dětí a mládeže vybrat si své kroužky. V letošním školním roce je nabídka opravdu pestrá a […]

Dům dětí a mládeže TREND Roudnice n. L. již připravil kroužky na nový školní rok. Nabídka je přístupná na webových stránkách. Zápis začne 1.září.
Jako tradičně v první školní den se mnoho žáků vydá rovnou ze školy do domu dětí a mládeže vybrat si své kroužky. V letošním školním roce je nabídka opravdu pestrá a vůbec poprvé v historii DDM byla přístupná již v červnu.

Rozvrh navazuje na uplynulý školní rok, kdy jsme se snažili zachovat obvyklé časy. Dále je vypsána řada nových kroužků, zejména technických a přírodovědných, ale i sportovních a výtvarných. Celkem je na výběr z více než stovky zájmových útvarů pro děti a mládež.

Platí se na celý školní rok

Protože zájmové vzdělávání je v DDM poskytováno a financováno na celý školní rok, bude i Roudnický domeček, stejně jako další střediska volného času v kraji, požadovat přihlášku i platbu na celý školní rok již v září. Ceny kroužků také vzhledem ke zvyšujícím se nákladům trochu podražily.

Výše platby za kroužky se pohybuje už cca 10 let na standardní výši od 300 a 500 Kč za pololetí. Vzhledem k tomu, že se zdražují energie, pronájmy prostor, pomůcky i materiál, jsme i my nuceni přistoupit k plošnému zdražení.

Prosíme rodiče, aby si peníze na kroužky odložili včas, protože příspěvek na zájmové vzdělávání je vzhledem k termínu vykazování počtu žáků nutné uhradit nejpozději do konce října. Pokud někdo patří mezi sociálně slabé skupiny, nebo je v momentální finanční tísni, může požádat o výjimečné rozdělení platby na dvě splátky.
Kroužky si již nyní můžete vybrat na www.ddmtrend.cz

Zápis začne jako obvykle dnem otevřených dveří v úterý 1.září. Výuka začne v pondělí 14.září. Těšíme se na Vás a Vaše děti!