Nikdo není na tomto světě zcela osamocen a potěšit druhého je dvojnásobná radost. To je hlavní myšlenkou vánoční akce DDM TREND a Charity Roudnice n. L. Dům dětí a mládeže má poslání nejen vzdělávací, ale i výchovné a sociální. Snažíme se všechny naše děti vést k aktivnímu a pozitivnímu životu. Dělají u nás činnosti, které je […]

Nikdo není na tomto světě zcela osamocen a potěšit druhého je dvojnásobná radost. To je hlavní myšlenkou vánoční akce DDM TREND a Charity Roudnice n. L.

Dům dětí a mládeže má poslání nejen vzdělávací, ale i výchovné a sociální. Snažíme se všechny naše děti vést k aktivnímu a pozitivnímu životu. Dělají u nás činnosti, které je baví a naplňují. A svou radost mohou předávat i dál. Proto jsme se rozhodli o vánočních svátcích potěšit ty, kdo zůstali osamělí a dost možná neočekávají ani jednu návštěvu či dárek.

Akce s názvem „Vánoční přání – Nikdo není sám“ započne v neděli 20.listopadu v 16:30 hodin ve tvořivém klubu DDM, kdy proběhne tvořivá dílna na výrobu přáníček a malých dárečků. Přijít vyrábět může každý, bez ohledu na věk. Není nutné se přihlásit předem, vstupné se neplatí, lze však přispět dobrovolně drobnou částkou na použitý materiál.

Akce potrvá až do Vánočních svátků a mohou se jí zúčastnit všichni, kdo mají chuť něco vyrobit nebo vědí o někom, komu by rádi udělali radost. Přáníčka a kontakty na obdarované osoby budeme přijímat v recepci DDM až do 10.prosince, kdy ukončíme přijímání drobností a ve spolupráci s Charitou Roudnice n. L. a dobrovolníky zajistíme jejich předání.

Jsme velmi rádi za spolupráci s Charitou, které tímto děkujeme za pomoc s realizací našeho nápadu. Jako organizace poskytující sociální služby a terénní péči o osamělé lidi, je pro nás zárukou, že naše dárečky poputují do správných rukou a myšlenka celé akce bude naplněna.

Své první příjemce už díky Charitě máme. Jestliže však víte i Vy o někom, kdo je opravdu sám, nikoho poblíž nemá a potřebuje potěšit, přijďte do Domu dětí. Rádi mu společně s Vámi zpříjemníme vánoční svátky.