V červenci 2022 proběhnou oblíbené tábory DDM TREND příměstského i výjezdního typu. Příměstské tábory V období od 11. do 31.července probíhají tři běhy příměstského tábora Léto s Trendem. Jako tradičně bude připraven bohatý tematický program na pět pracovních dní, vždy od 8 do 16 hodin. Připraveny jsou 3 běhy v DDM. Cena je 1500 Kč […]

V červenci 2022 proběhnou oblíbené tábory DDM TREND příměstského i výjezdního typu.

Příměstské tábory

V období od 11. do 31.července probíhají tři běhy příměstského tábora Léto s Trendem. Jako tradičně bude připraven bohatý tematický program na pět pracovních dní, vždy od 8 do 16 hodin.

Připraveny jsou 3 běhy v DDM. Cena je 1500 Kč za každý týden. Vedoucími jsou pedagogové DDM TREND.

1.běh     11. – 15.7.2022     Čarodějův učeň – čáry, kouzla, magie (Š.Olšová, M.Olšová)

2.běh     18. – 22.7.2022     Willy Fog – cesta kolem světa (M.Pěnková, M.Olšová)

3.běh     25. – 29.7.2022     Týden v pohybu – hravé sportování (P.Kaspar, M.Pěnková)

Cílovou skupinou táborů jsou děti školního věku, tzn. děti, které již absolvovaly alespoň 1.třídu ZŠ. (Mladší děti mají ještě nárok na docházení do MŠ.) Doporučený věk pro příměské tábory je s ohled na program do 10 let.

Zápis na příměstské tábory začíná v úterý 8.března ve 12:00 hodin v DDM TREND, a to dvěma způsoby – osobně v recepci DDM nebo na telefonním čísle 739 642 906. Přihlášky podané dříve nebo jiným způsobem nebudou akceptovány.

Před přihlášením dítěte na příměstský tábor čtěte Vnitřní řád DDM, Táborový řád pro příměstské tábory a Pravidla pro příměstské tábory 2022 – najdete je společně s přihláškou v sekci dokumenty.

Příměstské tábory 2022

Výjezdní tábor

V období od 17. do 23.července proběhne výjezdní tábor DDM.

Mají-li vaše děti rády dobrodružství, neváhejte a přihlaste je na zážitkový tábor Pevnost Boyard 2022. Čeká na nás pěkná chatková osada u vodní nádrže Orlík. Chatky jsou součástí rekreačního zařízení Tvrz Holešice. Chatová část je rezervována pouze pro náš tábor. Jsou zde čisté a moderně vybavené chaty a sociální zařízení, stravování je zajištěno v restauraci tvrze s velkou pergolou. K dispozici bude sportovní hřiště, tělocvična, louka s brankami na minikopanou, velké ohniště a vlastní samostatná pláž.

Čeká na nás spousta zábavy, celotáborová hra v duchu soutěže Pevnost Boyard, plná výzev, sbírání klíčů a indicií a se závěrečným otevřením pokladnice, kde si děti nasbírají mince na nákup věcných cen. Chybět nebude ani noční hra a další táborové zážitky.

Tábor je vhodný pro děti od 8 let. Jeho cena je 5.900 Kč a zahrnuje dopravu, ubytování, stravu, využití sportovních a rekreačních ploch a celodenní výlet lodí na hrad Zvíkov.

Před přihlášením dítěte na výjezdní tábor čtěte Vnitřní řád DDM, Táborový řád pro výjezdní tábory a Pravidla tábora Pevnost Boyard 2022 – najdete je společně s přihláškou v sekci dokumenty.

Plakát tábor Pevnost Boyard

Tábor pevnost Boyard 2022 prezentace