Nikdo není na tomto světě zcela osamocen a potěšit druhého je dvojnásobná radost. To je hlavní myšlenkou vánoční akce DDM TREND a Charity Roudnice n. L. Dům dětí a mládeže má poslání nejen vzdělávací, ale i výchovné a sociální. Snažíme se všechny naše děti vést k aktivnímu a pozitivnímu životu. Dělají u nás činnosti, které je […]
Vánoční přání – Nikdo není sám

Nikdo není na tomto světě zcela osamocen a potěšit druhého je dvojnásobná radost. To je hlavní myšlenkou vánoční akce DDM TREND a Charity Roudnice n. L.

Dům dětí a mládeže má poslání nejen vzdělávací, ale i výchovné a sociální. Snažíme se všechny naše děti vést k aktivnímu a pozitivnímu životu. Dělají u nás činnosti, které je baví a naplňují. A svou radost mohou předávat i dál. Proto jsme se rozhodli o vánočních svátcích potěšit ty, kdo zůstali osamělí a dost možná neočekávají ani jednu návštěvu či dárek.

Akce s názvem „Vánoční přání – Nikdo není sám“ započne v neděli 20.listopadu v 16:30 hodin ve tvořivém klubu DDM, kdy proběhne tvořivá dílna na výrobu přáníček a malých dárečků. Přijít vyrábět může každý, bez ohledu na věk. Není nutné se přihlásit předem, vstupné se neplatí, lze však přispět dobrovolně drobnou částkou na použitý materiál.

Akce potrvá až do Vánočních svátků a mohou se jí zúčastnit všichni, kdo mají chuť něco vyrobit nebo vědí o někom, komu by rádi udělali radost. Přáníčka a kontakty na obdarované osoby budeme přijímat v recepci DDM až do 10.prosince, kdy ukončíme přijímání drobností a ve spolupráci s Charitou Roudnice n. L. a dobrovolníky zajistíme jejich předání.

Jsme velmi rádi za spolupráci s Charitou, které tímto děkujeme za pomoc s realizací našeho nápadu. Jako organizace poskytující sociální služby a terénní péči o osamělé lidi, je pro nás zárukou, že naše dárečky poputují do správných rukou a myšlenka celé akce bude naplněna.

Své první příjemce už díky Charitě máme. Jestliže však víte i Vy o někom, kdo je opravdu sám, nikoho poblíž nemá a potřebuje potěšit, přijďte do Domu dětí. Rádi mu společně s Vámi zpříjemníme vánoční svátky.

V současné době DDM připravuje novou nabídku zájmových útvarů. Na webových stránkách bude průběžně aktualizován přehled kroužků, a to až do 1.září, kdy bude zahájen zápis žáků. Rozvrh na příští školní rok bude tvořen stávajícími i novými zájmovými útvary. Některé kroužky rozšiřujeme, jiné slučujeme či rušíme s ohledem na zájem účastníků a personální možnosti. Kroužky budou jako […]
Připravujeme kroužky na školní rok 2022/2023

V současné době DDM připravuje novou nabídku zájmových útvarů. Na webových stránkách bude průběžně aktualizován přehled kroužků, a to až do 1.září, kdy bude zahájen zápis žáků.

Rozvrh na příští školní rok bude tvořen stávajícími i novými zájmovými útvary. Některé kroužky rozšiřujeme, jiné slučujeme či rušíme s ohledem na zájem účastníků a personální možnosti.

Kroužky budou jako obvykle od poloviny září do poloviny června, a to pouze ve dnech školního vyučování. Výuka bude realizována v období od 12.září do 16.prosince 2022 a od 2.ledna do 16.června 2023. Ve zbývajících týdnech probíhají náhradní hodiny nebo jsou připravovány a realizovány naše další činnosti (příležitostné akce, tábory aj. )

Prosíme, při přihlášení dětí čtěte aktuální vnitřní řád, který bude zveřejněn v posledním srpnovém týdnu.

Bohužel ani nám se nevyhne zdražení, neboť stoupají ceny energií, služeb i materiálu. V případě, že na zájmový kroužek pro své dítě nemáte finanční prostředky, obraťte se na nás včas, vše diskrétně probereme a třeba bude možnost využít podpory státu či nadace.

DDM připravuje po jarních prázdninách otevřít činnosti s přítomností tlumočníka pro ukrajinské děti. Princip bude v našich běžných činnostech, při kterých se děti hravou formou budou učit český jazyk. DDM готується відкрити заходи з перекладачем для українських дітей після весняних канікул. Принцип буде в нашій звичайній діяльності, під час якої діти в ігровій формі вивчатимуть чеську мову. […]
Aktivity pro ukrajinské děti – Заняття для українських дітей

DDM připravuje po jarních prázdninách otevřít činnosti s přítomností tlumočníka pro ukrajinské děti. Princip bude v našich běžných činnostech, při kterých se děti hravou formou budou učit český jazyk.

DDM готується відкрити заходи з перекладачем для українських дітей після весняних канікул. Принцип буде в нашій звичайній діяльності, під час якої діти в ігровій формі вивчатимуть чеську мову.

V kroužku malování či keramiky můžeme probrat nad obrázky běžné fráze na různá témata, jako např. jdu domů, kde bydlím, kdo je máma, táta, bratr, kamarád… jak ráno vstávám a večer jdu spát, co mám rád k jídlu a jaké činnosti mě baví. Můžeme vyrábět či malovat domečky, města, zvířata, témat je velké množství.

Mezi další činnosti budou patřit např. pohybové aktivity, při nichž zjistím, kde mám ruce, nohy, oči, co je běhat, skákat, jít dopředu, dozadu, vlevo či vpravo…

Zatleskáme si jedna, dva, tři, zazpíváme si jednoduché lidové písničky.

У гуртку живопису чи кераміки ми можемо обговорювати звичайні фрази на різні теми, наприклад, іду додому, де я живу, хто мама, тато, брат, друг… як я встаю вранці і лягаю спати ввечері , що я люблю їсти і які заняття мені подобаються. Ми можемо виготовляти або фарбувати будинки, міста, тварин, є велика кількість тем.

Інші види діяльності включають, наприклад, фізичні навантаження, під час яких я дізнаюся, де мої руки, ноги, очі, що бігати, стрибати, йти вперед, назад, ліворуч чи праворуч… Аплодуємо раз, два, три, співаємо прості народні пісні.

Kroužky zde – Гуртки тут

інформації: Škola hrou
документ: Přihláška

 

 

Týden plný dobrodružství, kamarádství a zážitků čeká na děti z tábora DDM TREND s názvem Pevnost Boyard 2022. V nádherném prostředí Tvrze Holešice, která se nachází u vodní nádrže Orlík se bude konat letošní výjezdní tábor pro děti od 8 do 14 let. Rekreační středisko uprostřed přírody s vynikajícím zázemím pro pořádání letního tábora jsme vybrali nejen pro jeho […]
Pojeďte s námi na letní tábor Pevnost Boyard

Týden plný dobrodružství, kamarádství a zážitků čeká na děti z tábora DDM TREND s názvem Pevnost Boyard 2022.

V nádherném prostředí Tvrze Holešice, která se nachází u vodní nádrže Orlík se bude konat letošní výjezdní tábor pro děti od 8 do 14 let. Rekreační středisko uprostřed přírody s vynikajícím zázemím pro pořádání letního tábora jsme vybrali nejen pro jeho polohu na samotě, vedle lesa a v blízkosti vody, ale také pro zdejší podmínky, poskytující dětem nerušené a komfortní trávení volného času.

 

Součástí Tvrze Holešice je samostatná chatičková osada s vlastním sociálním zařízením. Vše je zde čisté, upravené a v dobrém stavu. Tato osada by měla sloužit pouze pro potřeby tábora.

Stravování bude zajištěno ve tvrzi, kde je prostorná restaurace s velkou pergolou. Vaří zde domácí kuchyni, a tak se děti mohou těšit na klasická jídla, na která jsou zvyklé. Snídaně probíhají ve formě švédského stolu, kdy si každý může vybrat, co chce. V restauraci jsou dále k zakoupení různé chuťovky, limonády, nanuky apod.

 

Sportovní a oddílové aktivity budou kromě okolní přírody probíhat v zařízení tvrze, jako jsou volejbalové hřiště, louka na minikopanou, prostorná tělocvična s trampolínami a dalším vybavením.

Koupat se budeme na soukromé pláži v zátoce přímo pod tvrzí nebo v blízkém kempu Radava, kde jsou k dispozici kromě jiného dětské atrakce.

Na děti čeká spousta táborové zábavy, ať už jde o hlídky na věžích tvrze, zpívání u táboráku nebo noční hru spojenou se získáváním bodů do celotáborové hry. Kromě denních táborových aktivit budou připravené oddílové hry a soutěže a celodenní výlet lodí na hrad Zvíkov, s příjemnou procházkou do zvíkovského podhradí.

 

Hlavním tématem celého tábora bude Pevnost Boyard. Na toto téma bude připravena celotáborová dobrodružná hra. Na děti čekají sportovní, kreativní, individuální i týmové výzvy, za které budou získávat indicie, klíče a mince pro svou skupinu. Chybět nebude soupeření s Otcem Furou, ani jeho hádanky. Ve velkém finále si děti otevřou vstup do pokladnice a naberou mince, které v závěru smění za skutečné odměny – hračky, školní potřeby a další drobnosti pro radost.

Celý tábor potrvá šest dní, v ceně je zahrnuto ubytování, strava, doprava a celodenní výlet na Zvíkov. Personální zajištění a program tábora jsou financovány z prostředků DDM TREND. Na odměny pro děti a další drobnosti sháníme dárce a sponzory, budeme tedy rádi za případnou podporu.

Chcete dát děti na náš tábor? Rezervujte si místo v recepci DDM. Přečtěte si táborový řád, pravidla tábora a vyplňte přihlášku. Jste-li rozhodnuti, prosíme, neváhejte. Ubytovatel čeká na rezervaci termínu.

Na týden plný dobrodružství se těší zaměstnanci DDM TREND

 

Fotogalerie a informace o ubytování a táboře:

www.tvrzholesice.cz

Tábor pevnost Boyard 2022 prezentace

V červenci 2022 proběhnou oblíbené tábory DDM TREND příměstského i výjezdního typu. Příměstské tábory V období od 11. do 31.července probíhají tři běhy příměstského tábora Léto s Trendem. Jako tradičně bude připraven bohatý tematický program na pět pracovních dní, vždy od 8 do 16 hodin. Připraveny jsou 3 běhy v DDM. Cena je 1500 Kč […]
Vyhlašujeme tábory na léto 2022

V červenci 2022 proběhnou oblíbené tábory DDM TREND příměstského i výjezdního typu.

Příměstské tábory

V období od 11. do 31.července probíhají tři běhy příměstského tábora Léto s Trendem. Jako tradičně bude připraven bohatý tematický program na pět pracovních dní, vždy od 8 do 16 hodin.

Připraveny jsou 3 běhy v DDM. Cena je 1500 Kč za každý týden. Vedoucími jsou pedagogové DDM TREND.

1.běh     11. – 15.7.2022     Čarodějův učeň – čáry, kouzla, magie (Š.Olšová, M.Olšová)

2.běh     18. – 22.7.2022     Willy Fog – cesta kolem světa (M.Pěnková, M.Olšová)

3.běh     25. – 29.7.2022     Týden v pohybu – hravé sportování (P.Kaspar, M.Pěnková)

Cílovou skupinou táborů jsou děti školního věku, tzn. děti, které již absolvovaly alespoň 1.třídu ZŠ. (Mladší děti mají ještě nárok na docházení do MŠ.) Doporučený věk pro příměské tábory je s ohled na program do 10 let.

Zápis na příměstské tábory začíná v úterý 8.března ve 12:00 hodin v DDM TREND, a to dvěma způsoby – osobně v recepci DDM nebo na telefonním čísle 739 642 906. Přihlášky podané dříve nebo jiným způsobem nebudou akceptovány.

Před přihlášením dítěte na příměstský tábor čtěte Vnitřní řád DDM, Táborový řád pro příměstské tábory a Pravidla pro příměstské tábory 2022 – najdete je společně s přihláškou v sekci dokumenty.

Příměstské tábory 2022

Výjezdní tábor

V období od 17. do 23.července proběhne výjezdní tábor DDM.

Mají-li vaše děti rády dobrodružství, neváhejte a přihlaste je na zážitkový tábor Pevnost Boyard 2022. Čeká na nás pěkná chatková osada u vodní nádrže Orlík. Chatky jsou součástí rekreačního zařízení Tvrz Holešice. Chatová část je rezervována pouze pro náš tábor. Jsou zde čisté a moderně vybavené chaty a sociální zařízení, stravování je zajištěno v restauraci tvrze s velkou pergolou. K dispozici bude sportovní hřiště, tělocvična, louka s brankami na minikopanou, velké ohniště a vlastní samostatná pláž.

Čeká na nás spousta zábavy, celotáborová hra v duchu soutěže Pevnost Boyard, plná výzev, sbírání klíčů a indicií a se závěrečným otevřením pokladnice, kde si děti nasbírají mince na nákup věcných cen. Chybět nebude ani noční hra a další táborové zážitky.

Tábor je vhodný pro děti od 8 let. Jeho cena je 5.900 Kč a zahrnuje dopravu, ubytování, stravu, využití sportovních a rekreačních ploch a celodenní výlet lodí na hrad Zvíkov.

Před přihlášením dítěte na výjezdní tábor čtěte Vnitřní řád DDM, Táborový řád pro výjezdní tábory a Pravidla tábora Pevnost Boyard 2022 – najdete je společně s přihláškou v sekci dokumenty.

Plakát tábor Pevnost Boyard

Tábor pevnost Boyard 2022 prezentace

V DDM TREND se řemeslná práce na stavbě modelů skutečných letadel, tanků, automobilů a jiných strojů prolíná s vyprávěním jejich příběhu v lidské historii. Na modelářských kroužcích Mgr. Jiřího Kiky není nikdy nuda. Děti jsou zde zabrané nejen do pečlivé a přesné práce na stavbě plastikových modelů, ale také do vyprávění pedagoga, který má k technice a historii […]
Příběhy strojů a člověka v Modelářském klubu

V DDM TREND se řemeslná práce na stavbě modelů skutečných letadel, tanků, automobilů a jiných strojů prolíná s vyprávěním jejich příběhu v lidské historii.

Na modelářských kroužcích Mgr. Jiřího Kiky není nikdy nuda. Děti jsou zde zabrané nejen do pečlivé a přesné práce na stavbě plastikových modelů, ale také do vyprávění pedagoga, který má k technice a historii velmi blízko. A právě spojení těchto oblastí dává práci v modelářském klubu specifickou atmosféru, kterou jinde nenajdete.

Kromě samotného modelu si žáci odnášejí cenné vědomosti, jak jimi zhotovený stroj fungoval, kdo ho vytvořil a proč, jaké byly jeho vlastnosti, co se povedlo a co bylo naopak jeho slabinou. Nad četnými modely tanků, letadel a lodí, které kluky lákají nejvíce, se v průběhu tvorby žáci dozvědí, ve které bitvě daný prostředek bojoval, co se tam odehrálo a jak vše dopadlo.

K zaslechnutí jsou i drobnosti a zajímavosti, nechybí zajímavé zápletky, humor a vtip. Velmi oblíbeným tématem jsou osudy skutečných vlastenců, válečných hrdinů, bystrých vynálezců a konstruktérů, kteří se zapsali do naší a světové historie.

Modeláři z TRENDU mimo jiné pořádají výlety za technikou, zapojují do své činnosti také veřejnost. V nabídce byly a jsou výlety např. do Národního technického muzea, Tankového muzea v Lešanech, Leteckého muzea ve Kbelích nebo třeba na Vítkov do Národního památníku. Nově jsou v DDM také sobotní historické přednášky pro děti a mládež.

„Kluci jsou šikovní, zajímá je to, chtějí se dozvědět víc, ptají se na zajímavosti a detaily, které mnohdy zjišťuji a pátrám po nich. Práce s nimi je radost. Nejvíc potěší, když se po letech vrací, podívat se, popovídat, pochlubit se. Mnozí z nich jsou už dospělí, a přesto přijdou i s tatínky a vrací se do našeho klubu,“ říká Jiří Kika.

Na poslední přednášce s názvem Toulky historií projevili nejen modeláři, ale i veřejnost velký zájem. Nyní je pro ně připravena další novinka. Je jí soutěž v modelářství, ve které mohou vyhrát hodnotné ceny, jako modely k sestavení a poukázky na nákup modelářského materiálu.

Baví Vás modelaření? Máte vztah k technice? Zajímá vás historie? Přihlaste se do naší soutěže nebo přijďte navštívit náš modelářský klub. V DDM jste srdečně vítáni!

Modelářská soutěž pro děti a mládež

Klub modelářů vyhlašuje soutěž o nejlépe sestavený jakýkoliv plastikový model o hodnotné ceny modelové sady a poukázky na nákup modelářského materiálu v hodnotě 1000 a 500 Kč.

Soutěžit se bude v kategoriích od 6 do 12 let a od 13 do 17 let. Soutěž vrcholí v Den osvobození 8.května od 9 do 12 hodin v DDM, kdy budou modely hodnoceny porotou.

Holčičky a dívky předškolního a školního věku se mohou nově zařadit mezi mažoretky Domu dětí a mládeže TREND Roudnice n. L. Trenérky Aneta a Martina vítají holčičky na kroužku minikadetek s úsměvem. Pochválí sukýnky, culíčky a to, že děvčátka nezapomněla na cvičky nebo piškoty. Zahrají si pohybovou hru na zahřátí, v krátké rozcvičce si rozhýbou celé tělo. […]
Mažoretky Anemone trénují zábavně a hravě

Holčičky a dívky předškolního a školního věku se mohou nově zařadit mezi mažoretky Domu dětí a mládeže TREND Roudnice n. L.

Trenérky Aneta a Martina vítají holčičky na kroužku minikadetek s úsměvem. Pochválí sukýnky, culíčky a to, že děvčátka nezapomněla na cvičky nebo piškoty. Zahrají si pohybovou hru na zahřátí, v krátké rozcvičce si rozhýbou celé tělo. Následují cviky na obratnost, rovnováhu a protažení. Závěrem si přípravu zpestří několika jógovými a gymnastickými prvky. Napijí se, pochválí se a s nedočkavostí se vrhají na své hůlky. Začíná ten pravý mažoretkový trénink.

Mažoretky Anemone vedou dvě trenérky s mnohaletými zkušenostmi. Mgr. Aneta Bastlová, učitelka 1.stupně ZŠ, se věnuje výuce mažoretek už zhruba desátým rokem, založila v DDM početnou skupinu mažoretek Anemone a s ní absolvovala nespočet tréninků, vystoupení, soutěží a vítězství. Martina Fidlerová, absolventka předškolní a mimoškolní pedagogiky, začala s mažoretkami v roce 2012 a vzešla právě ze skupiny Anemone, v posledních letech dělala kapitánku, pomáhala s menšími dětmi a zná činnost z dětského i trenérského pohledu.

V rámci průpravy s hůlkou se dívky věnují základním i pokročilým prvkům. Holčičky zkoušejí točení, osmičku, obtáčení, chytání i házení hůlky. Při jejich tréninku je patrná jejich šikovnost i cvik. Trenérky jim radí, upravují postoj, chválí je za provedení a píli. Až budou starší, budou umět s hůlkou neuvěřitelné věci, budou si samy vymýšlet těžší a těžší obraty, přehazování hůlek navzájem a další originální prvky, kterými zpestří svá vystoupení a soutěžní čísla.

Společnou sestavou pokračuje i náš trénink. Následuje nácvik pódiového vystoupení, které si děti pamatují. Vzpomínají na minulou hodinu a popisují a předvádějí jednotlivé části choreografie. Zkouší si je samostatně, společně, bez hudby a následně s hudbou. Je patrné, že jsou již naučené synchronizaci, orientaci v prostoru a držení formace. Na svůj věk mají krásné vystoupení. Až si obléknou šaty a předvedou je rodičům, budou jistě dojati.

K tréninku patří i trocha zábavy, odpočinku a relaxace. Střídají se činnosti fyzicky náročné a činnosti klidové. Jednou z těch odpočinkových je i zábavná výzva, které děti říkají tleskací had. Dívky si vymyslí jednoduchou rytmickou sekvenci tleskáním rukama, o nohy nebo do země a pošlou dál. Každá z nich zkusí zopakovat tleskání předchozí a nové vymyslí a pošle dál. Originální trénink pohybové a rytmické paměti zpestřuje a obohacuje hodinu a prospívá mažoretkovému sportu.

V závěru hodiny je chvilka na malé ohlédnutí. Děti společně zhodnotí uplynulou schůzku, říkají si, co se jim povedlo, co zvládly, s radostí se předhánějí se svými pocity a zážitky. Po společném zhodnocení nastává uklidnění a relaxace. Děvčátka si lehnou na zem, zavřou oči a poslouchají hlas trenérky. „Představ si, že jsi ta nejkrásnější princezna na světě. Máš krásné šaty. Procházíš se po louce plné kytiček…“

Princezny se postupně probudí, zvednou ručičky, zakopou nohama a uvědomí si, že jsou tady a teď. Domů jdou spokojené a těší se na další trénink.

Máte doma malou princeznu nebo větší slečnu, která by chtěla být součástí tohoto dívčího týmu? Můžete přijít nebo zavolat do DDM TREND a vyzkoušet si hodinu zdarma. Od druhého pololetí je opět možné se k týmům přidat. Podle věku a pokročilosti jsou mažoretky rozdělené do čtyř skupin – Mažoretky Anemone baby („bejby“), minikadetky, kadetky a juniorky.

 

Do kroužků keramiky, korálkování a drátování, papírových modelářů, 3D dílen a dalších se lze zapsat až do konce října. Nabídka DDM TREND Roudnice n. L. je i v letošním roce velmi pestrá. Pod rukama dětí se zde tvoří nádherné výtvory ze všemožných materiálů, od papíru, textilu, dřeva, přes řadu přírodních a umělých materiálů, až po ovoce […]
Pestrý výběr rukodělných činností

Do kroužků keramiky, korálkování a drátování, papírových modelářů, 3D dílen a dalších se lze zapsat až do konce října.

Nabídka DDM TREND Roudnice n. L. je i v letošním roce velmi pestrá. Pod rukama dětí se zde tvoří nádherné výtvory ze všemožných materiálů, od papíru, textilu, dřeva, přes řadu přírodních a umělých materiálů, až po ovoce a zeleninu.

Keramika, malování a vyrábění

Velmi oblíbené jsou například kroužky keramiky, v letošním roce bylo otevřeno osm skupin. Oblibě se těší také Ateliér kresby a malby, Malování s fantazií nebo Dovedné ručičky, kde zbývá jen pár posledních míst.

Naopak neobvykle nízký zájem byl v průběhu září o Klub Šikula, kde školní děti tvoří výrobky z různých materiálů, věnují se činnostem jako je práce s ovčí vlnou a plstění, batikování a textilní techniky, odlévání svíček a mýdel, výroba vánočních, velikonočních a jiných ozdob, tvoření dárečků a drobností pro radost. Zde záleží na zájmu v měsíci říjnu, jestli se kroužek vůbec otevře.

Technické řemeslné činnosti

Přiložit ruku k dílu a přiučit se technickým dovednostem mohou žáci základních a středních škol také v řadě technicky zaměřených kroužků s ruční výrobou. Především chlapci jistě ocení práci v řemeslné dílně nebo modelářském kroužku.

Mezi letošní novinky patří 3D dílna pro žáky z druhého stupně, v níž budou stavět modely s pomocí 3D tiskáren, polystyrenu a dalších materiálů. Pro mladší děti byl nově otevřen kroužek Papíroví modeláři. V něm si mohou žáci postavit například auta, lodě, letadla, modely budov, nebo třeba zámky či pokojíčky pro panenky.

Šití, patchwork a drátování

Dívky jistě zaujme možnost ušít si látkové polštářky, tašky, pouzdra a další doplňky v kroužku Patchwork. Naučí se práci na šicím stroji, samy si vyberou barevné látky a odnesou si domů krásné výrobky.

Velmi pěkné výtvory vznikají také v kroužku Korálkování a drátování, kde se žáci kromě tvorby šperků naučí také vyrábět dekorace z ocelových, měděných či barevných kovů nebo třeba odrátovat kameny či nádoby.

Vykrajování z ovoce a zeleniny

Radostí pro šikovné ruce a zároveň zajímavostí v nabídce DDM je kroužek Food carving, který je pro děti od 10 let. V něm se vykrajují a vytvářejí zvířátka, květiny a další tvary z ovoce a zeleniny. S šéfkuchařem Mílou zde žáci zažijí spoustu tvůrčí zábavy a se speciální sadou nožíků a vykrajovátek zhotovují pěkné zdobené pokrmy. V kuchyňce probíhají i další kroužky vaření a pečení – Malý kuchtík a Dobroty s Trendem.

Nabídka a ceny pro všechny

Veškeré kroužky DDM i jejich ceny jsou zveřejněné na webových stránkách www.ddmtrend.cz. Protože se jedná o školské zařízení zřizované městem, je zdejší zájmové vzdělávání dostupné všem. Cena kroužků začíná už na 25 Kč za hodinu, platí se pololetně podle druhu a náročnosti činnosti od 400 do 900 Kč. V případě, že by došlo k nechtěnému přerušení činnosti DDM nebo k předčasnému ukončení kroužků, bude platba všem v poměrné části vrácena. Spektrum činností je široké, stačí si jen vybrat. Na všechny děti se moc těšíme!